Антімагніт ІВМП-3-2. Поріг чутливості - 100 млТл

Антімагніт ІВМП-3-2. Поріг чутливості - 100 млТл
Наявність: На складі
з швидкою доставкою
20 або більше 13.80 грн.
100 або більше 12.00 грн.
500 або більше 10.20 грн.
3000 або більше 9.00 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.
12.00 грн.

Надійний товар для захисту приладів обліку від спотворення даних за допомогою магнітного випромінювання. Стане в нагоді для установки на підприємствах і в житлових будинках. Принцип дії даної пломби простий - як тільки магнітне вплив на лічильник, до якого вона прикріплена, досягне показника в 0,1 Тл (або перевищить його), зображення на пластиковій капсулі буде безповоротно зруйновано. Щоб капсулу не можна було видалити тимчасово, вона закріплена на спеціальній наклейці. . Кожна наклейка має серійного номер і захист від багаторазового використання
Розміри капсули становить 10,50Х10,50 мм, габарити наклейки - 36Х24мми. Виріб реагує тільки на вплив магнітних хвиль. Сонце, технічні масла або коливання температури не зроблять ніякого впливу на прилад.

На сьогодні факти шахрайства проникли буквально в усі сфери життєдіяльності людини. Так, багато навчилися обманювати показання лічильників та інший вимірювальні прилади за допомогою впливу на них магнітне поле. Щоб уникнути незаконних розкрадань енергоресурсів, вчені з декількох технічних ВНЗ винайшли інноваційний метод боротьби з такими злочинами.

Принцип роботи антимагнітним наклейки

Вченими були розроблені спеціальні антимагнітні пломби-наклейки, які контролюють магнітне поле навколо лічильника. На нашому сайті ви можете купити антімагніт ІВМП-3-2 за цінами нижче, ніж на інших ресурсах. Товари нашого інтернет-магазину відрізняються високою якістю і простотою застосування. Пломба-індикатор виготовлена ​​на основі порошок редкоземельного метал, поміщений в спеціальному гелиевой середовищі з прозорими стінками. При впливі на цій наклейці магнітного поля, її вміст змінює колір і руйнується. Таким чином, можна буде сміливо заявляти про крадіжки ресурсів, так як ні температурні, ні механічні дії зробити цього не можуть.

Установка наклейки займає мінімум часу, а користі приносить багато. Крім того, антімагніт ІВМП-3-2 випускається з індивідуальними порядковими номерами, якщо спробувати зашкодити його, на індикаторі загориться відповідний напис :. «Розкрито»

Контролювати стан індикатора можна навіть в умовах темряви, досить лише направити промінь світла на поверхню під невеликим кутом, і малюнок буде чітко проглядатися.

Характеристики антимагнітним пломби

Пристрій досить компактний, що дозволяє без зусиль помістити його на будь-яких вимірювальних приладах і має наступні показники:

  • Наклейка довжиною 36 ММ, шириною 24 ММ;
  • Довжина і ширина індикатора без наклейки по 10,5 мм;
  • Можна використовувати в діапазоні температур від -40 до +70 градусів за Цельсієм;
  • Нижній поріг чутливості - 0,01 Тл, 0,1 Тл і більше;
  • Радіохвилі, мобільна мережа і магнітні бурі не впливають на роботу;
  • Стійкість до будь-яких розчинників і мастил;
  • Антімагніт не чутливий до ультрафіолету;
  • Водонепроникний.

Таким чином, придбання антімагніта дасть впевненість в тому, що на вашому підприємстві або фірмі все акти розкрадання ресурсів можна буде швидко довести. Невисока собівартість, надійність, висока якість і простота в застосуванні роблять цей пристрій справжньою панацеєю в боротьбі з тими, хто хоче несанкціоновано економити кошти.

Написати відгук