Антимагнітним пломба ІВМП-3-2. Поріг чутливості - 100 млТл.

Антимагнітним пломба ІВМП-3-2. Поріг чутливості - 100 млТл.
Наявність: На складі
з швидкою доставкою
20 або більше 13.80 грн.
100 або більше 12.00 грн.
500 або більше 10.20 грн.
3000 або більше 9.00 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.
12.00 грн.

Якісний прилад контролю для лічильників. Виріб сигналізує, якщо на прилад обліку було надано магнітне вплив. Пломба є мініатюрним пластиковий контейнер (з контрольним зображенням) 10,50Х10,50 мм, розміщений на спеціальній наклейці 36х24 мм. Вміст контейнера має поріг чутливості в 0,1 Тл. Якщо магнітне вплив на лічильник досягне даного рівня, зображення руйнується є незворотнім. Спроба тимчасово зняти наклейку призведе до її руйнування і появи на корпусі лічильника застережливого відбитка. Всі наклейки мають серійний номер.

Вже не секрет, що багато споживачів спотворюють показання лічильників та інший вимірювальні прилади використовуючи неодимовий магніт. Наші фахівці за сприяння вченого технічні ВНЗ м Харків розроблені спеціальні антимагнітні пломби-наклейки, які контролюють магнітне поле навколо лічильника. На нашому сайті ви можете купити антімагніт ІВМП-3-2 за оптовими цінами від виробника. Товари нашого інтернет-магазину відрізняються високою якістю і простотою застосування. Пломба-індикатор виготовлена ​​на основі порошок редкоземельного метал, поміщений в спеціальному гелиевой середовищі з прозорими стінками. При впливі на цій наклейці магнітного поле, її вмісту руйнується / розпорошуються. Таким чином, можна буде сміливо заявляти про розкрадання ресурсів абонентом, так як ні температурні, ні механічні дії зробити цього не можуть.

Установка наклейки займає мінімум часу, а користі приносить неоціненно багато. Крім того, антімагніт ІВМП-3-2 випускається з індивідуальними порядковими номерами, якщо спробувати зняти наклейку, то на ній проявиться необоротна напис :. «ВІДКРИТИЙ VOID»

Контролювати стан індикатора можна навіть в умовах темряви, досить лише направити промінь світла на поверхню під невеликим кутом, і точки будуть чітко проглядатися.

Характеристика антимагнітним пломба:

Пристрій досить компактний, що дозволяє без зусиль помістити його на будь-яких вимірювальних приладах і має наступні показники:

  • Наклейка довжиною 36 ММ, шириною 24 ММ;
  • Довжина і ширина індикатора без наклейки по 10,5 мм;
  • Можна використовувати в діапазоні температур від -40 до +70 градусів за Цельсієм;
  • Нижній поріг чутливості - 0,01 Тл і більше;
  • Радіохвилі, мобільна мережа і магнітні бурі не впливають на роботу;
  • Стійкість до будь-яких розчинників і мастил;
  • Антімагніт не чутливий до ультрафіолету;
  • Водонепроникний.

Геометричні зображення на лицьовій стороні індикатора. - фігура в формі двох точок

Таким чином, придбання антімагніта дасть впевненість в тому, що всі випадки розкрадання ресурсів можна буде швидко довести. Невисока собівартість, надійність, висока якість і простота в застосуванні робить цей пристрій справжньою панацеї в боротьбі зі споживачами, які хочуть не санкціонований "економити" кошти.

Написати відгук