ЗПУ ТРОС 3.5, довжина троса 300мм

ЗПУ ТРОС 3.5, довжина троса 300мм
Наявність: На складі
з швидкою доставкою
20 або більше 30.00 грн.
500 або більше 27.00 грн.
1000 або більше 26.40 грн.
3000 або більше 25.80 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.
30.00 грн.

Одноразового номерний ЗП ТРОС 3,5 с довжиною троса 300мм призначений для закриття і одночасного опломбування всіх видів рухомого складу (вагони, цистерни, контейнера і ін.) з діаметром вушок не менш 3,5 мм. Пристрій забезпечує високий рівень безпеки.

Конструкція і порядок використання ЗПП ТРОС 3,5 х 300мм:

ЗП ТРОС 3,5 конструктивно складається з корпусу з замкової частиною і тросом. Контрольний семизначний номер нанесений на корпус ЗП.
Установка ЗП троса 3,5. Трос ЗПУ встановлюється в суміщені отвори об'єкта, яке пломбується, потім в отвір корпусу пломби і простягається до освіти мінімальної петлі між отворами об'єкта і корпусу ЗПУ.

Після установки ЗПУ здійснюється перевірка надійності замикання шляхом спроби розімкнути ЗПУ вручну. При правильному замиканні зворотного ходу троса щодо корпусу не повинно бути. Номер ЗПП записується в журналі реєстрації.

Перед зняттям ЗПУ необхідно упевниться у відсутності слідів несанкціонованого відкриття та механічних пошкоджень (звернути увагу на наявність слідів термічних або хімічних дій на тросі і корпусі ЗПП, і головне - перевірити порядковий номер пломби). При наявності розбіжності номера або інші ознаки спроб несанкціонованого відкриття пломби з маскированием слідів, зняття ЗПП проводиться в присутності комісії, складається відповідний акт.

При знятті ЗП з вагоном трос переріже ножиці для різання сталевого каната. При знятті з цистерною ріжучих деталей інструменту повинні бути змазаний солідолом або іншими масла.

Порядок обліку, зберігання і утилізації ЗПП ТРОС 3,5х300мм:

Неповторність кожного ЗПУ Росток забезпечується унікальні порядковий номер, нанесений на корпус пломби.

Для отримання максимального ефекту від використання одноразових номерних ЗПП необхідно дотримуватися правил суворого обліку отриманих і використаних ЗПП, а саме:

  • зберігати ЗПП в надійному місці і видавати особам, які безпосередньо займаються опломбуванням, під розпис для виключення можливості спеціальної підготовки ЗПУ для наступного несанкціонованого відкривання;
  • після встановлення ЗПП зробити запис у спеціальному реєстраційному журналі обліку;
  • забезпечити зберігання запірних ключів встановленого ЗП;
  • використаний ЗП повинні бути належним чином утилізувати, для запобігання ознайомлення сторонніх осіб з особливостями конструкції вироби.

Технічні характеристики ЗПУ ТРОС 3,5 х 300мм:

Матеріал корпусу і гвинта :.
алюміній Матеріал троса: сталь типу ТК
робоча довжина троса: .. 300мм
Діаметр троса :. 3,5 мм
Зусилля замикання: не більше 15 кгс
Зусилля руйнування: не менше 1,2 - 1,8 тс
Стійкість до впливу агресивного середовища: .... висока
Установка: вручну
Зняття: з допомогою ножиць для різання сталевого каната.

Аналоги ЗПУ: ЗПП скат контейнерної пломби ЗПА для контейнера ЗПА для вагонів пломби пломби ЗПА 350 варта універсала м в Україні

Написати відгук