Як користуваться пломбіратором?

Пломбіратор - це спеціальні невеликі щипці, зроблені з металу. У цього пристрою є плоскі стискають поверхні, якими і виконується саме стиснення, закріплення пломби. До того ж, у цих поверхонь може бути особлива гравірування. Це дає можливість залишати після процедури пломбування певний слід. Завдяки цьому можна буде легко уникнути фальсифікації використовуваної пломби, збільшити захист об'єкта і полегшити ведення обліку.

Коли застосовується пломбіратор

Практично завжди пломбіратор використовується, щоб створити певну пломбу. Цей пристрій - це досить важливий інструмент для багатьох робітників, які створюють захист від розтину певного предмета. Воно використовується, якщо потрібно опломбувати наступне:

• Всілякі сучасні лічильники.

• Аптечки і вогнегасники.

• Різноманітні контейнери з вантажем.

• Вхідні двері.

На ринку майже всі типи пломбіратора мають схожу конструкцію. Відмінності ж є тільки в якихось несуттєвих деталях. Перед роботою з таким пристроєм важливо ознайомитися з самою технологією пломбування і як користуватися нею. Завдяки цьому можна буде уникнути невдач і всі дії здійснити з першого разу.

Правильне використання пломбіратора

Як встановлювати пломби правильно? Опломбування на сьогоднішній день здійснюється так:

• Спеціальни дріт необхідно протягнути крізь петлі (вушка) вибраного об'єкту. В даному випадку вкрай важливо застосовувати досить зносостійкий і надійний матеріал, а саме особливу пломбувальний дріт, щоб вона без проблем могла впоратися з великим навантаженням, негативним впливом різних факторів, а також без нарікань виконувала своє головне завдання.

• Потім потрібно встановити використовувану пломбу. Для цього буде потрібно дріт протягнути крізь спеціальні отвори пломби.

• Після цього треба використовувати сам пломбіратор. Металевими щипцями потрібно трохи здавити пломбу, щоб нормально її закріпити на об'єкті. Це завдання буквально пари секунд.

На пломбі після процедури пломбування залишиться конкретний штамп. Який зловмисники скопіювати не зможуть.

Щоб придбати якісний пломбіратор для установки різних захисних пломб, просто зверніться в нашу фірму Control Group. У продажу у нас ви знайдете пломбіратори різних видів за доступною ціною. Наші фахівці обов'язково проконсультують вас з будь-якого питання, а також допоможуть підібрати найоптимальніший товар, який є в наявності.

 14.11.2021
 (38 переглядів)