Як правильно встановлювати свинцеву пломбу?

Куди прийнято ставити свинцеві пломби? Їх можна встановлювати практично на будь-які об'єкти: апарати, товари та прилади, закриті вхідні та міжкімнатні двері. Пломбиратор з оригінальним відбитком перебувати може лише в однієї людини, тому поставлену пломбу підмінити просто точно ніяк не вийде, що не може не радувати.

За допомогою свинцевих пломб в банках прийнято опечатувати мішки з готівкою, сховища, а також інкасаторські сумки.

Ці вироби сьогодні широко застосовуються під час перевезень всіляких вантажів в різних контейнерах, а також вантажному автотранспорті, на складах при зберіганні різних цінностей і товарів. До того ж, їх часто використовують для опечатування всіляких лічильників, а також різноманітного метрологічного обладнання.

Крім того, свинцеві пломби сьогодні часто застосовуються для опломбування найрізноманітніших приміщень.

основні переваги

Якщо говорити про головні переваги, які є у свинцевої пломби, то можна виділити наступне:

• Простота у використанні. Для застосування таких пломб потрібні тільки найпростіші матеріали і інструменти.

• Економічність. Вартість таких виробів цілком доступна для кожного.

• Надійний захист. Таку пломбу можна зняти без залишення слідів пошкодження.

Великий вибір. На ринку сьогодні є безліч видів свинцевих пломб.

установка виробів

Як правильно встановити пломбу зі свинцю? На перший погляд тут все гранично просто. Для цього буде потрібно відрізати шматочок дроту необхідної довжини, пропустити його крізь спеціальні вушка об'єкта, який треба захистити від злому, а після в вушка пломби, ближче її підтягнути до отворів і потім міцно стиснути пломбіратори. Після цього знадобиться зробити перевірку надійності використовуваної свинцевою пломби - вона точно не повинна будь-яким чином ходити по протягнутої дроті.

Легкість монтажу пломби при низькій підготовці установника здатна привести до істотних складнощів і проблем. Такі фахівці зобов'язані знати всі слабкі місця використовуваних пломб, вміти моделювати найрізноманітніші ситуації незаконного доступу, а також легко розрізняти його можливі ознаки.

Процедура опечатування повинна виконуватися строго за рекомендаціями, з веденням спеціального журналу.

Щоб купити якісну свинцеву пломбу, зверніться в компанію Control Group. У продажу ви знайдете свинцеві пломби різних видів і за доступною ціною. Наші фахівці неодмінно вас проконсультують по будь-якому питанню.

 14.11.2021
 (46 переглядів)