Як спрацьовує антимагнітна пломба?


Антимагнітним пломба - це особливий засіб для лічильника, що дає можливість припиняти будь-які спроби шахрайства для даного пристрою. Такі пломби в даний час монтують майже на всі зчитувальні пристрої. Якщо людина побажає використовувати для зміни показників магнітом, то вона відразу це покаже при першій перевірці фахівцями комунальної компанії.

Антімагніт - це перш за все особлива наклейка. Якщо хтось на підраховує прилад буде впливати сильним магнітом, то частина смужки такої пломби відразу змінить свій колір, як правило, на чорний. Подібний захист вкрай ефективна. Важливо також розуміти, що виріб не буде реагувати на невелике вплив магніту, яке може статися навіть без відома самої людини. Магнітна пломба буде реагувати лише на даний нелегальне втручання, що спотворює правдиві показники лічильників. Тому власники квартир з лічильниками, на яких встановлені такі пломби, можуть не турбуватися про випадкових спрацьовування виробів проти шахрайства.

Пломба на будь-які контролюючі пристрої встановлюватися повинна виключно фахівцем. Тільки так вона зможе точно виконувати свої безпосередні завдання і функції. Багато хто намагається її демонтувати або зіпсувати, тому фахівець повинен це обов'язково враховувати в момент установки.

Принцип роботи

Як працює антимагнітним пломба? Вона функціонує таким чином:

• Фіксується на корпус контролюючого пристрою і після успішного монтажу відразу починає свою важливу роботу.

• Якщо людина виконує з нею якісь операції, вона відразу змінює колір. Це в кінцевому рахунку зауважує інспектор комунальної служби, що виконує перевірку. Надалі власнику квартири доведеться звітувати про такі випадки.

Принцип роботи антимагнітним пломби досить простий. Смужка вироби при цьому майже ніколи не помиляється. Вона недорого коштує, тому з метою запобігання шахрайства, скористатися нею може кожен фахівець комунальної компанії.

Пломба антимагнітним функціонує на дистанції близько трьох сантиметрів. Таким чином, випадково її змусити поміняти колір майже нереально. У зв'язку з цим, застосування такого виробу вважається дуже точним методом обчислення різних шахраїв, навіть самих хитрих. Ті, що змінюють показники лічильника люди повинні платити за обслуговування по актуальному тарифу. Показники контрольного приладу при цьому не враховуються, так як обнуляються.

Якщо антимагнітним пломба була правильно і грамотно встановлена, то демонтувати її буде неможливо. Застосовуючи її спільно зі звичайною пломбою, можна з легкістю створити прекрасну надійну систему, яка відразу повідомить інспектора про незаконне втручання. Чи не кожен піде на маніпуляції з лічильником, який опломбовано, тому пломби - це гарантія захисту і можливість отримання тільки точних показників. Антимагнітним пломба повинна бути обов'язковою частиною будь-якого механічного пристрою для зчитування показників.

Якщо ви хочете купити якісну і надійну антимагнітним пломбу, дозвольте вам допомогти. Компанія Control Group пропонує такі вироби різних видів. До того ж, якщо у вас є які-небудь питання, наші менеджери вас детально проконсультують. У разі якщо ви не знаєте, що краще вибрати, ми допоможемо вам з вибором найбільш оптимального товару. Наші ціни вас обов'язково порадують, адже завдяки їм наш товар зможе дозволити собі практично кожен бажаючий. Довіртеся нам і ви точно не пошкодуєте про зроблений вибір!

 14.11.2021
 (39 переглядів)