Тканинний Браслет сплетені-15-кіс, ширина 1,5 см, двоколір прапор України

Тканинний Браслет сплетені-15-кіс, ширина 1,5 см, двоколір прапор України
Наявність: На складі
з швидкою доставкою
100 або більше 6.60 грн.
300 або більше 6.30 грн.
500 або більше 6.00 грн.
1000 або більше 5.70 грн.
2000 або більше 5.40 грн.
5000 або більше 5.10 грн.
7000 або більше 4.80 грн.
10000 або більше 4.50 грн.
15000 або більше 4.20 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 100.
5.70 грн.

Новинка серед контрольних браслетів - тканинна продукція. Такий виріб має дуже просту конструкцію, яка гарантує комфортне одноразове використання. Ваші відвідувачі будуть задоволені, адже вироби з тканини зручні і м'які. Вони зовсім не схожі на звичні пропуску та квитки. Продукція безрозмірна, затягується під розмір зап'ястя відвідувача. Зняти виріб, можна тільки розрізавши тканину. Даний товар відрізняється патріотичним принтом - використані кольори національного прапора України. За бажанням клієнта, нанесемо логотип компанії, слоган, контактні дані. Можливо виготовлення браслетів конкретної довжини.

Остання модна тенденція контрольний тканинний браслет WOVEN-15-тасьма прапор України двоколір.

Браслети WOVEN-15-обплетення виготовлені з більш міцного, щільного, але такого ж м'якого поліестеру. Тому наш тканинні браслети дуже зручний і комфортний в носінні. Тканий браслет WOVEN-15-тасьма шириною 15мм і довжиною 34см підходить і дорослим і дітям! Виготовимо браслет з індивідуальної довжиною стрічки. Наприклад для дітей підійде довжина 25см.

За допомогою запірного одноразового замку тканинного браслета двоколір затягується за розміром зап'ястя вашого клієнта. Браслет не розрізавши тканину зняти і передати сторонньому не можна. І гість отримує яскравий, безпечний і міцний браслет на весь термін події! Ваші гості сподобається вони! Після свят діти залишають їх як сувенір і пам'ять про веселе свято, а дорослі як предмет колекціонування.

Виготовить текстильні браслети з багатоколірним друком вашого логотип, компанії, інформаційне повідомлення, спонсор, рекламодавець. Браслети допоможуть досягти ефективних результатів по контролю ваших гостей і обсягом сплачених ними послуг!

Приймаються Векторні зображення в форматах CorelDRAW (* .cdr) або Adobe Illustrator (* .ai, * .eps);

  • Шрифти у векторних зображеннях повинні бути переведені в криві;
  • Макет не повинен містити лінії товщиною 'волосяного покриву.
  • Кольори повинні бути вказані по Pantone.
Написати відгук