Ялинкова бірка 320 - бірки для деревини, саджанців

Ялинкова бірка 320 - бірки для деревини, саджанців
Наявність: На складі
з швидкою доставкою
1000 або більше 1.74 грн.
3000 або більше 1.68 грн.
10000 або більше 1.62 грн.
20000 або більше 1.56 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.
1.74 грн.

Ялинкові бирки. Для підтвердження легальності заготівлі «новорічної ялинки» та правомірності її реалізації пропонуємо лісовим господарствам придбати спеціальні новорічні бирки з індивідуальним номером, для ведення реєстру в Єдиній державній системі ЕОД. По штрих-коду на бирці можна дізнатися, де ялина (сосна, саджанець) виросла і була реалізована. Виключено підробку та повторне використання бирки.

Ялинкова бирка прикріплюватиметься до деревця так, що зняти її без пошкодження неможливо і на іншу ялинку не переважити. У цьому ярлику перебуватиме вся інформація про походження хвойної рослини. Зокрема, за допомогою спеціального електронного зчитувача, можна буде дізнатись інформацію з якого лісгоспу чи лісництва відпустили дерево, його сорт, якість, дату вирубки. Поліції це допоможе контролювати легальність зрубаних сосен на ринках та зможе оперативно з'ясувати, з якого лісгоспу сосна перед ними знаходиться. А якщо бирки на деревці не буде – це результат браконьєрства. А податківці за допомогою зчитування зможуть визначити відповідність товару супровідним документам, чи немає «сторонніх» хвойних у продажу у підприємців.

Новорічні бірки Латчбахер для електронного зчитування виготовлені з технічно стійкого поліпропілену білого кольору. За допомогою маркування на ній буде нанесений спеціальний штрихкод із дублюючою короткою текстово-цифровою інформацією. За штрих-кодом легко перевірити законність придбання хвойного дерева з лісових господарств та визначити з якого розплідника товар приїхав.

Також важливо звернути увагу, де розміщена ялинкова бирка. У лісгоспах повинні кріпити їх у нижній частині стовбура між гілками.

Нововведення допоможе більш ефективно боротися з браконьєрством та збільшити надходження до бюджету.

Написати відгук