Ялинкова бирка - паперові бирки для новорічних красунь

Ялинкова бирка - паперові бирки для новорічних красунь
Наявність: На складі
з швидкою доставкою
1000 або більше 1.08 грн.
3000 або більше 1.05 грн.
10000 або більше 1.02 грн.
20000 або більше 0.99 грн.
50000 або більше 0.96 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.
1.08 грн.

Виробляємо паперові ялинкові бирки. Для підтвердження легальності заготовки новорічної красуні і правомірності її реалізації пропонуємо лісовим господарствам придбати спеціальні синтетичні паперові бірки з індивідуальним номером, для ведення реєстру в Єдиній державній системі ЕОД. За штрих-коду на бирці можна дізнатися, де ялина (сосна, саджанець) виросла і була реалізована. Виключена підробка і повторне використання бирки. Ялинкові бирки виготовляються з технічно стійкого синтетичного полотна TYVEK білого кольору. Матеріал міцний, не розтягується і не рветься.

Новорічні бирки Латчбахер для електронного зчитування зроблені з технічно стійкого синтетичного полотна TYVEK білого кольору. матеріал міцний, не розтягується і не рветься. За допомогою маркування на ній буде завдано спеціальний штрих-код з дублюючої короткої текстово-цифровою інформацією. За штрих-коду легко перевірити законність придбання хвойного дерева з лісових господарств і визначити з якого розплідника товар приїхав.

Також важливо звернути увагу, де розміщена ялинкова бирка. У лісгоспах повинні кріпити їх в нижній частині стовбура між гілками.

Нововведення допоможе більш ефективно боротися з браконьєрством і збільшити надходження до бюджету.

Написати відгук