Браслети ткані, ширина 1,5 см з повнокольоровим друком

Браслети ткані, ширина 1,5 см з повнокольоровим друком
В наличии
с быстрой доставкой
100 или более 8.10 грн.
300 или более 7.80 грн.
500 или более 7.50 грн.
1000 или более 7.20 грн.
2000 или более 6.90 грн.
5000 или более 6.60 грн.
7000 или более 6.30 грн.
10000 или более 6.00 грн.
15000 или более 5.70 грн.

Минимальное кол-во для заказа этого товара: 100.
7.20 грн.

1,5-Розкішні сантиметрові браслети з тканини сатин. Стрічка довжиною 35 см. Зручні для здійснення контролю над кількістю відвідувачів в закладах, де потрібна оплата за вхід. Родзинка вироби - повнокольоровий друк. Браслет може бути прикрашений абсолютно будь-яким зображенням, від персонажів дитячого мультфільму, до вашого фірмового логотипу та контактних даних. Виріб прекрасно зарекомендував себе на фестивалі, концерти. Браслет одноразовий, після того, як замок защелкнется, зняти контрольний браслет можна тільки розрізавши стрічку. Після того, як стрічка перерізана, браслет (в ролі пропуску) стає недійсним. Крім аквапарків та розважальні заходи, виріб стане в нагоді для маркетингу, туристичний бізнес, благодійні акції.

Остання модна тенденція контрольні ткані браслети з повнокольоровим друком.

Браслети виготовлені з сатину. Тому наш тканинні браслети м'який і дуже зручний в носінні. Тканий браслет WOVEN-15-сатин шириною 15мм і довжиною 35см підходить і дорослим і дітям!

За допомогою запірного одноразового замку тканинного браслета затягується за розміром зап'ястя вашого клієнта. Ви отримаєте безпечний браслет, який не можна передати сторонньому, і міцний, щоб застосовувати їх для тривалих, багатоденних подій! Ваші гості сподобається вони! Після свят люди залишають їх для сувенірів і як предмет колекціонування.

Виготовить текстильні браслети з багатоколірним друком вашого логотип, компанії, інформаційне повідомлення, спонсор, рекламодавець. Браслети допоможуть досягти ефективних результатів по контролю ваших гостей і обсягом сплачених ними послуг!

Для того, щоб замовити браслети з нанесенням логотипу, необхідно врахувати наступні ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ:

Приймаються Векторні зображення в форматах CorelDRAW (* .cdr) або Adobe Illustrator (* .ai, * .eps);
Шрифти у векторних зображеннях повинні бути переведені в криві;
Макет не повинен містити лінії товщиною 'волосяного покриву.

Написать отзыв